Ana sayfa Magazin Adı ve soyadı bir marka SUNA GÖRER.

Adı ve soyadı bir marka SUNA GÖRER.

1065
1

Adı ve soyadı bir marka SUNA GÖRER.

Türkiye’de son yıllarda hızla büyüyen güzellik sektöründe kalite ve başarıyı yakalamak, bu başarıyı koruyup büyütmek bir tesadüf değildir.

Gebze’de Bay – Bayan Güzellik Salonu olarak hizmet veren Suna GÖRER ismini uzun zamandır duyuyor, bunun bir reklam çalışması mı yoksa gerçek bir başarı hikayesi mi olduğunu merak ediyorduk.

Bizim gibi merak edenlerin sorularına cevap vermek için Suna GÖRER Güzellik merkezini araştırdık.

Suna GÖRER Güzellik Merkezi’nin Hizmetleri Nelerdir?

Manikür-pedikür, Lazer Epilasyon, Kıl Tekniği, Kalıcı Makyaj, Protez Tırnak, Bölgesel Zayıflama gibi güzelleşmek adına ne varsa, profesyonel kadrosu ile  tam hizmet vermekte olan, bay ve bayan güzellik merkezidir.

Tüm hizmetlerinin tercih edildiğini ve alanında uzman ekip ile başarılı işlemlerin gerçekleştirildiğini belirten GÖRER, en çok tercih edilen hizmetin belirli mevsim ve dönemlere göre yoğunluğunun değişmekte olduğunu fakat kıl tekniği, protez tırnak, kalıcı oje ve kalıcı makyaj gibi işlemlerin sürekli yoğun olduğunu belirtti.

Suna GÖRER Güzellik Merkezi  sahibi ve makyaj sanatçısı SUNA GÖRER ; protez tırnak konusunda dikkat edilmesi gerekenleri anlattı. Görer, protez tırnak uygulamasının genellikle takma tırnak uygulaması ile karıştırıldığını ifade etti. Protez tırnakla, tırnakların daha sağlıklı bir görüntüye kavuşmasını sağladıklarını dile getiren Görer, “Tırnaklarınızda istemediğiniz bir görüntü ya da şekil bozukluğu var ise protez tırnaklar ile bu kötü görüntüden kurtularak ellerinizde güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. Protez tırnak uygulaması yapılacağı zaman tırnağınıza koruyucu bir madde sürüldükten sonra işleme başlanmaktadır. Bu koruyucu madde sayesinde protez tırnak uygulaması kendi tırnağınıza zarar vermez” dedi.

 

Suna GÖRER Kimdir?

2006 yılından beri güzellik sektöründe bulunan Görer, Profesyonel Makyaj ve Estetik alanlarında eğitimlerini başarı ile tamamlamış ve  Suna Görer Güzellik Merkezinde  Makyaj sanatçısı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

 

Suna GÖRER Güzellik Merkezi Nerededir?

Güzellik Merkezi Gebze / Kocaeli’nde bulunmaktadır.

Adres: Osman Yılmaz, 633/1. Sk., 41000 Gebze/Kocaeli Telefon: 0541 270 10 40

Web Sitesi: www.sunagorer.com

Haber Kaynak: Haber Magazin

1 YORUM

  1. HARİKA BİR MEKAN SEVEREK GİDİYORUM KENDİ EVİNİZDE GİBİ HİSEDİYORSUNUZ KENDİNİZİ ÖZEL İLGİ ALAKA MUHTEŞEM GERÇEKTENDE BİR MARKA SUNA GÖRER ÇOK KISA ZAMANDA GEBZENİN KALBİ OLDU

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here